White casual

24.5. 20171945x

Konečně, po dost dlouhé době jsem zvládla naskládat pár fotek do fashion postu. Dnes jsem byla na zkoušce ve škole, takže jsem oblečení vybírala hlavně podle pohodlnosti a jednoduchosti no a nejoblíbenější barvou mých posledních dnů je bílá. …můj outfit byl tak trochu předem jasný.

Když jsme u těch zkoušek… nevím jak to máte vy, ale já už chápu to, jak mi všichni vysokoškoláci vždycky říkali, že je zkouškové hrozné. Opravdu je, pro mě ano. Přestože nemám žádné extra těžké zkoušky, je to pro mě hodně stresové období. Před každou zkouškou je Viktorka v noci vzhůru… ne že by se to nedalo přežít, to ne, ale přece jen bych se před zkouškama ráda vyspala… 😁 A druhá, horší věc je to, že se učím po večerech, jakmile prďola usne… No a protože jsem šílený prokrastinátor, tak většinou na poslední chvíli (1-3 dny předem)… Takže učení na jednu zkoušku mi vezme nakonec opravdu málo času, řekla bych tak 5 hodin max.

S oblibou tedy často říkám, že pokud tu školu zvládnu, budu opravdu klikař… zatím se mi daří, haha!

Ale hurá k outfitu…

Úplným základem jsou rovně střižené high waisted jeany a bílá oversized košile, kterou jsem vpředu svázala do uzlíku. Pro tento účel je možné použít i klasickou pánskou košili, na které ohrnete rukávy, vpředu svážete a vzadu zastrčíte do kalhot. Já si občas od Honzy košile pujčuju, ale moc rád teda není, haha… Košile co vidíte na mých fotkách je ale dámská a koupená v HMku, stejně jako kalhoty a brýle.

Doplňky jsem volila v jednoduché bílo-hnědo-zlaté kombinaci. Obyčejný hnědý pásek je podle mě nutnost, kterou jsem si (přiznávám se) koupila až dnes, ale nevím, proč jsem tak neučinila již dřív. Je stejně jako kabelka z FF za pár kaček a vypadá skvěle!

No a hodinky? Ty naprosto dokonalé Daniel Wellington, které teď nosím uplně nejraději. Abych pravdu řekla, tak hodinek nemám moc, vlastně mám jen 3, ale kvalitní a ty kombinuju skoro ke všemu.

Jelikož bylo dnes opravdu krásné počasí, tak jsem vytáhla tyhle jednoduché a pohodlné botky z Gate.

A pro ty z vás, kteří už delší dobu pokukujete (stejně jako já pokukovala) po Wellingtonkách, mám slevu 15% do oficiálního e-shopu při zadání kódu ADELA15. Mimochodem, mohla bych říct že tu husinu na fotce mám z těch hodinek, žejo, ale ne, outfit jsme fotili až k večeru a když začalo foukat, nebylo už zas takové teplo,… 😀

Doufám že se vám můj dnešní oufit líbil! Mějte se všichni moc krásně a pokud bojujete se zkouškovým jako já, tak se držte! Není to žádná sranda. Já se letím učit, protože zítra mám zkoušku, na kterou jsem ještě ani nemrkla, žejo…

Mějte krásné dny!