Kdo jsem? ...jsem žena mnoha rolí, každou roli miluju a za každou jsem šťastná! 

Jsem máma nádherné holčičky, která se mi narodila když mi bylo skvělých 19 let. Původně to vypadalo jako nejhorší věk pro dítě, postupem času se ale ukázalo, že lepší načasování být nemohlo.

              Taky jsem studentka, studuji religionistiku na Masarykově univerzitě v Brně.                                                                 ...zvláštní obor? Je perfektní.

Několik let se také řadím mezi vegetariány, jsem totiž milovník zvířat, milovník všeho živého... Doma máme dvě šílené kočky, nejhodnějšího a nejlaskavějšího psa na světě a má největší zvířecí láska je můj kůň, Lando.

Často o sobě tvrdím, že jsem intuitivní vizážistka... líčím s láskou, s něhou, netvořím nové masky, ale podtrhuji tu dokonalou krásu a nádheru každé ženy, která se mi svěří, miluju to!

Před několika lety jsem narazila na slovní spojení ''osobní rozvoj''... a tak jsem začala... začala jsem číst knížky, sledovat videa, navštěvovat semináře, meditovat,... a teď prostě jsem. Přijímám všechno co ke mně přichází s otevřenou náručí a s údivem sleduji, jak je vesmír a život dokonalý. 

Můj blog je všechno a nic, černé a bílé... je o mých zkušenostech, o kosmetice, o zvířatech, o lidech, o cestách, o mně.
Jsem šťastná za své čtenáře, děkuji že jste! 
S láskou, Adela.