My pytel

23.8. 2016 (Aktualizováno: 20.1. 2017)160404x

Outfit post? Nová česká značka a soutěž? Jasně, v tomhle článku vám představím značku My pytel a pokud se dočtete až ke konci, o jeden si můžete zasoutěžit.
160814-MyPytel-2
Celá myšlenka vznikla zhruba před rokem, když se potkali 3 kamarádi v Brně na párty. V klubu byla asi hodinová řada na šatnu. Jeden z nich měl pytel, který mu ušila kamarádka švadlena a je napadlo, že by se všechny věci mohly dát do jednoho pytle a tím by se vyřešil problém s šatnou. Podařilo se to a v hlavách se jim zrodil nápad dělat vlastní produkt, který by lidem ušetřil čas stejně jako jim a nejen když se jde na párty.
160814-MyPytel-4
Sama tento pytel už pár týdnů vlastním a kromě bezvadného designu (,,Do you like my pytel?”) je i úžasně praktický. Není jako ostatní pytle, uvnitř má totiž kapsy, do jedné si ráda dávám notebook a do druhé třeba klíče. Je pevnější než klasické pytle, proto se nebojím a nosím ve velké kapse i papírové dokumenty.

160814-MyPytel-10
No a když zrovna maminky nemají na děti nosítko či šátek, je tak pevný, že si tam můžou šupnout i prcka… (just for fun)

No a víc už vám prozradí kluci pytláci v otázkách, na které jsem se vyzvídavě ptala… 🙂

Jak Vás napadlo udělat svoji značku? Kdo vymyslel název?
Jednoduše, všichni jsme podnikaví a raději budeme dělat svoji věc a dělat sami na sebe než pro někoho jiného. K tomu se přidalo, že Přemek na zmíněné párty chodil za cizincema a ptal se jich: “Do you like my pytel?”, no a tak vznikl název i nápad na první design.

Proč zrovna pytle?
To už vyplývá z úvodního příběhu, protože Tom měl pytel, do kterého se všechno vlezlo. Navíc všichni kolem už pytel měli, ale na každém jsme viděli nedostatky, které jsme v průběhu naší výroby eliminovali.

Prý jsou vaše pytle 100% voděodolné, je to tak?
Je to tak, materiál má dvojí povrch. Z venku je pogumovaný, tím pádem je nepromokavý, ale takovým způsobem, že voda se nevsakuje, ale hned stéká. Díky tomu se dá za pár sekund umýt a je jako nový.

160814-MyPytel-3

Oficiální prodej spouštíte až nyní, v srpnu. Kdy jste začali testovat první pytel?
Koncem zimy jsme začali oslovovat české výrobce a testovat první kusy, které byly vyrobeny podle našich nápadů a testovalo se až do začátku léta. Oficiální prodej spouštíme až teď, protože jsme řešili věci jako web, ceny, spolupráci s přeprodejci a další věci s tím spojené.

Plánujete v budoucnu dělat i nějaké jiné věci, nebo zůstanete u pytlů?
Primárně se chceme zatím věnovat pytlům, protože si myslíme že je ještě určitě co vylepšovat a skoro každý den někdo přijde s novým nápadem, nebo nějakým vylepšením. Určitě jsme přemýšleli nad tím, že začneme dělat i jiné věci, ale tomu dáme zatím čas. Jinak vizí do budoucna je přinášet originální, kvalitní a nápadité české doplňky a možná i přímo oděvy.

V čem se odlišujete od ostatních prodejců a proč mají lidi kupovat zrovna ty vaše?

1. Oboustranný a nápaditý design – Pytle jsou potisknuté z obou stran. Zákazník si vybere, na který potisk má náladu. (Kdo má “Do you like my pytel” na zádech?)
2. Materiál – Z venkovní strany kvalitní a odolný Kortexin – nepromokavý materiál, lehce omyvatelný, pogumovaný, hutný. Vnitřní strana je 100% polyester.
3. Kapsy – Krom hlavního prostoru má pytel dvě kapsy. První je přes celou délku pytle a primárně je určena na laptop nebo dokumenty. Uzavíratelná je zipem. Druhá kapsa na drobnosti má rozměry 13x17cm a je uzaviratelná drugem.
4. Detaily – 8mm šnůry, dvojí prošití, rozpadek v horní části pro pohodlnější a rychlejší vkládání věcí.
5. Hlavně se jedná o ryze český výrobek dělaný s láskou a zápalem pro věc.
160814-MyPytel-11-2
No a jelikož jsem na začátku psala, že si můžete o jeden pytel zasoutěžit, tak hurá na to. Pravidla jsou jednoduchá. Stačí dát follow na instagram mypytel (tady) , adela_ko (tady) a zanechat mi pod fotkou na instagramu komentář, že soutěžíte. Pokud chcete mít větší šanci na výhru, stačí označit 2 své kamarády pod fotkou a automaticky vás do slosování zařadím dvakrát. Ve středu 31. srpna vylosuju výherce a budu ho kontaktovat na instagramovém profilu.

14123424_1068126286589568_1814795628_o

160814-MyPytel-13

160814-MyPytel

160814-MyPytel-9

Za fotografie děkuji mojí úžasné Barunce! Její instagrmový profil najdete tady … a oficiální foto profil tady!

Všem vám přeji krásný den, vaše Adela!