Dětská kosmetika Attitude- mé nové ‚must have‘

12.8. 20173373x

Dostala jsem možnost vyzkoušet dětskou kosmetiku Attitude. Přírodní, cruelty-free, vegan! Boží! Vybrala jsem si tři produkty, které se mi momentálně hodily nejvíc. Dětský 3v1 (sprcháč, šampon a kondicionér), odsraňovač na skvrny a aviváž.

Co je na produktech podle mě úplně největší pecka je ta vůně. Přestože nemám moc ráda používat na děti různé voňavé věci jelikož děti voní i bez ní, tahle mi vůbec nevadí. Je velice jemná. Viktorka po koupeli voní úplně jemňounce šťavnatě a já s ní, haha, jelikož nemůžu odolat a každý den používám její sprcháč. Je to taková svěží hrušková vůně, která je naprosto k nakousnutí! Sprcháč a aviváž voní úplně stejně, řekla bych.

Co je na tom 3v1 sprcháči skvělého je jeho praktičnost. Jelikož je určen pro tělo i vlásky, je celé koupání mnohem jednodušší. No a pumpička, díky které nemusíte ztrácet při používání žádný čas šroubováním je jen třesnička na dortu. Produkt má pěnovou konzistenci, což Viky úplně miluje. Většinou říká celé koupání: ,,Etě, etě, etě,…“ … chce toho na sebe víc a víc a rozmazává si to po celém těle (a já se jí nedivím, je to tak příjemné!). Tenhle produkt jsme si prostě zamilovaly obě dvě. Ano, dostala jsem ho na otestování, ale už teď vím, že ho po spotřebování 100% koupím. 300 ml vyjde na 229 Kč. Není to málo peněz, ale produkt podle mě vydrží poměrně dlouho a rozhodně ušetříte za koupi různých dalších produktů (na tělo, na vlasy). Co je ale nejdůležitější je to, že je bez parabenů, parfémů, barviv a jiných škodlivých látek. Najdete ho tady a vyrábí se i bez vůně, což může být taky pecka, ale já tu vůni miluju!

Aviváž má tedy stejnou vůni jako předešlé mýdlo co jste právě viděli na fotkách. Prádlo voní perfektně, stejně jako Viktorka když ji okoupu. Pro mě je ta vůně už prostě srdcová záležitost, nedá se to popsat. Co mě hodně zaujalo jsou i obaly, s kterými si Attitude krásně vyhráli. Všechny na sobě mají různá opravdu roztomilá zvířáta a co víc, oni i z čárového kódu udělali auto! (foto níž). Attitude mě opravdu baví. Mimochodem, aviváž stojí jenom 164 Kč a je tam litr. Měla by vyjít cca na 40 praní, což by znamenalo 4 koruny na jedno praní a to je co? Super cena!

Poslední věc, odstraňovač na skvrny také nebyl zklamáním. Sice už nevoní tolik jako předešlé produkty (vlastně nevoní vůbec), ovšem překvapilo mě, že i přestože je přírodní, tak může tolik skvrnám pomoci! Upřímně mě z celého testování nejvíce zajímal právě tenhle sprej. A když jsem po prvním praní s ním vytahovala Viktorčine trička, byla jsem mile překvapená. Téměř se všemi fleky si poradil- a to i s těmi zaschnutými. Zaschnutou zmrzlinu, křupky, skvrny od džusu- to zvládl hravě. Co nezvládl byly skvrny od make-upu, kterým mi Viktorka nedávno krásně doma vymalovala. Myslím, že většina z vás to viděla na mém instagramu. Určitě doporučuju sprej aplikovat hned po tom co se skvrna objeví a ne až po zaschnutí, každopádně v našem zátěžovém testu prošel docela dobře. Chtěla jsem vám nafotit několik před a po fotek, ale většinou jsem měla fotky jen před, nebo jen po,… Jinak jsem buď zapomněla, nebo to s Viktorkou nestihla.

Attitude kosmetika si mě prostě získala! Moc se mi z jejich nabídky líbí a zajímá mě například i tento přírodní pěnivý gel na obličej. Zřejmě si ho brzy pořídím i s dalšími zásobamy této mňamózní kosmetiky. Za toto testování jsem opravdu moc moc vděčná, zřejmě mám nové ‚must haves‘! Děkuji Folly, děkuji Attitude a děkuji i vám za přečtení a přeji vám všem krásné dny.