Black mood

27.6. 20168854x

A je tady, první outfit post na mém blogu! Od té doby, co se ze mě stala máma, tak se oblékám hlavně pohodlně. Nějak jsem v průběhu těhotenství zlenivěla… Na mém blogu v rubrice fashion naleznete moje každodenní outfity, které jsou hlavně pohodlné, nejsou to nejnovější výstřelky módy, ale věci, které se mi líbí a nosím je ráda.

Když mi před pár dny kamarádka napsala, že si kupuje nový foťák a ráda by mě občas nafotila, zajásala jsem.. V neděli jsem teda otevřela skříň, oblékla se a řekla si: ,, Co kdybych napsala Barči?“… a zrovna měla čas.

 

_MG_9455Minulý týden jsem si koupila nové baleríny.. Nejvíc mě zaujalo netradiční vázaní a jelikož miluji boty do špičky, bylo hned jasné, že je koupím.

_MG_9463Jelikož u nás v neděli pofukoval vítr a moje babička s maminkou mi vždycky říkaly: ,,Zakryj si ty záda, ať ti nenastydnou ledviny!“, zvolila jsem delší vestičku, která je z příjemného koženkového materiálu. Nenosím ji moc často, ale perfektně vypadá například k vysokým jehlovým podpatkům.

_MG_9515Kdo mě zná, tak ví, že téměř vždy nosím náramky, nejčastěji z drahých kamenů. Miluju růženín, symbolizuje mi lásku, jemnost, čistotu, ale také velmi často nosím křišťál, nebo měsíční kámen. Na náramku z fotografie jde vidět malý andílek. Ráda se obklopuji andělskými obrázky, přívěšky, soškami.. Vím, že svého anděla strážného mám stále u sebe, ale miluju je mít i v téhle formě. Pandora a přívěsky na ní jsou srdeční záležitost, dostala jsem ji k narození mé malé berušky.

_MG_9487Pod černou vestičku jsem zvolila obyčejné černé tričko. Taky občas míváte black mood? Miluju all black outfity a ještě víc miluju, když je černá sladěná s džínami…

_MG_9537…no a jelikož jsem si nedávno pořídila novou rtěnku od Milani, přišla na řadu i ona…

_MG_9543Viktory téměř během celého focení spinkala opodál v kočárku, jak hodnou holčičku já mám!
Po tom, co jsme dofotily, jsme si šly sednout k vodě a měly jsme společně s mojí kamarádkou a skvělou začínající fotografkou krásný čas. Na její instagram se můžete podívat tady, kde má i odkaz na svůj foto instagram.

_MG_9651

 

_MG_9641

 

_MG_9587….no a po cestě domů jsem si natrhala trochu heřmánku, který bych ráda použila při další tvorbě domácích mýdel!
Velmi děkuji Barunce Říhové za nádherné fotky a skvělý společný čas a také velmi děkuji jejímu příteli, který kolem mě běhal s odraznou deskou a snažil se, aby bylo světlo co nejlepší. Jste skvělí!

boty: Deichmann
tričko: Primark
vestička a kraťasy: New Yorker
rtěnka: Milani/ Matte Fearless

S láskou,
Vaše Adela