S Weledou ve sprše

30.6. 20162076x

Má poslední recenze byla na Baby Weledu, dnes budu psát opět o Weledě, ale pro nás dospěláky. Čím víc produktů od Weledy mám a používám, tím ji mám raději. Nejen protože je Weleda přírodní a certifikovaná kosmetika, ale především kvůli její kvalitě.

Téměř celý život mě trápí suchá pokožka. V zimě se musím promazávat oleji denně i několikrát. Proto mě velmi potěšilo to, že po sprchové řadě od Weledy už nemám tak velkou potřebu použít krém, nebo olej.

IMG_1611 (1)

Vyzkoušela jsem dva krémy a jeden sprchový gel. Všechny produkty jsou neuvěřitelně příjemné a jemné. Ani jeden produkt moc nepění, což mi ale vůbec nevadí. Za mě má Weleda ale největší plus díky úžasné hydrataci a vůni. Vůně je u všech produktů naprosto božská, příjemná, intenzivní, ale přesto jemná, stejně jako u krémů z dětské řady. Mínus se týká balení, má balení jako klasické sprchové gely, ale vršky mi jdou u všech poměrně špatně zavřít,  už se mi několikrát stalo, že jsem zavírání zavřela špatně a troška vytekla ven. Chce to víc zatlačit, nebo nejlépe bouchnout o stěnu sprchy.. 😀

Doma mám Citrusový osvěžující krém, Mandlový krém pro citlivou pokožku a Arnikový sprchový gel. Ve sprchové řadě mají i levandulový, růžový, rakytníkový, nebo třeba pupalkový krém. Veliký výběr najdete tady. Ve sprše mám všechny tři a používám je podle nálady. Abych ale řekla pravdu, tak se mi už párkrát stalo, že jsem se umyla jedním krémem a potom jsem použila i trochu druhého, sprchování s něma mě opravdu baví!

Citrusový osvěžující krém

IMG_1614
Používám ho nejčastěji, když mám unavené tělo. Intenzivní citrusová vůně mi dodá energii a perfektně mě nastartuje. Po sprchování mi citrusově voní ještě nějakou dobu i koupelna. Můžete pořídit tady.

Mandlový krém pro citlivou pokožku

IMG_1612

Mandlový krém je speciálně pro citlivou pokožku, proto zřejmě vůně není tolik intentivní. Voní jemně, ale na mě až moc sladce. Přes léto mám raději osvěžující vůně, jako například výše zmiňovaný citrus. Mandlový sprchový krém můžete koupit tady.

Arnikový sprchový gel

IMG_1613

Citrusový používám, když je unavené mé tělo a arnikový, když je unavená má mysl. Kromě arniky a rozmarýnu obsahuje i levanduli, kterou v gelu poměrně dost cítím. Levandule mě uklidní a přivede na jiné myšlenky ať už ji trhám, vařím, nebo se s ní myju. Můžete koupit tady.

IMG_1615

S Weledou určitě nekončím, velmi mě láká levandulový a růžový sprchový krém… pevně doufám a věřím, že mě nezklamou, stejně jako tyhle! Máte se sprchovými krémy také zkušenost? Baví vás víc, než klasické sprchové gely?

S láskou, Adela