2 produkty, bez kterých toto léto nedám!

23.7. 20182897x

Protože je léto v plném proudu a já si, jako každý rok, udělala nové oblíbence, rozhodla jsem se, že vám o nich dám vědět. Původně jsem si říkala, že vám napíšu celou moji rutinu co se péče o pleť týká, ale nakonec v tomhle článku vypíchnu jen dva produkty, které používám sice teprve jen pár týdnů, ale jsem na nich závislá, opravdu!

První produkt je epigenetické sérum od Janssen cosmetics. Toto sérum jsem dostala v rámci spolupráci k vyzkoušení. Jedná se o opravdu kvalitní kosmetiku, kterou seženete pouze v salónech, jenž jsou vypsané tady.

Toto sérum je určené pro všechny typy pleti, pomáhá pleť omlazovat a redukovat vrásky. A teď si říkáte, proč mladá holka potřebuje redukovat vrásky. No, řeknu vám to takhle. Toto sérum je vysoce zvlhčující. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která na povrchu kůže váže vodu a proniká do epidermálních vrstev pokožky (rozumějte- do pleti vám napumpuje tolik hydratace, že nebudete chtít nic jiného!). Kromě toho obsahuje i hydratační činidlo z přírodních cukrů, které působí jako ‚magnet na vlhkost‘. Nádhera. Pleť potřebujeme hydratovat všichni, v každém věku, každý druh pleti, takže proto.

Sérum navíc naprosto překrásně voní (všiml si i můj přítel, když jsem si ho poprvé před spaním nanesla na pleť) a jako další bonus je to neuvěřitelně promakané balení. Z toho jsem byla hotová hned, když jsem ho vybalila a v koupelně vypadá skvěle, haha.

Sérum používám každé ráno a večer už tři týdny a ještě jsem nezkusila žádné, které by moji pleť tolik vyživilo. Sérum do pleti uplně neuvěřitelně nacucne a ta je potom naprosto spokojená, hmmm. Mimochodem, na mém Instagramu o sérum bude brzy soutěž, tak ho sledujte.

Co se týká druhého produktu, jedná se o klasickou termálku.

Momentálně mám termální vodu od Uriage a mám už druhé balení. Jednak je vhodná i pro kojence, takže ji používám i na Viktorku a další věc je, že je neuvěřitelně univerzální. Voda hydratuje, zklidňuje, osvěžuje.

A tady je moje inspirace použití:
– jen tak pro osvěžení v parných dnech (proto ji mám pořád v kabelce)
– zafixování make-upu (má jemný rozprašovač, takže vytváří krásnou mlhu)
– pro dočištění po odlíčení (můžete ji nastříkat na tamponek a tím obličej přetřít)
– na dětský zadeček při přebalování (pokud u sebe nemáte, nebo nechcete používat navlhčené ubrousky)

Říkám vám, bez termální vody bych léto opravdu nezvládla. Navíc, teď na termálky bývají v lékárnách docela často akce 2 za cenu 1 apod., tak na to určitě mrkněte.

Tadááá, tohle je snad jeden z mých nejkratších článků, ale říkala jsem si, že obě tyto věci stojí za to, abych vám o nich řekla víc, protože za oběma produktama si stojím a dám za ně ruku do ohně. Sérum je naproto neuvěřitelná věc a řekla bych že i nutnost v kosmetické výbavě každé ženy. A termálka je ještě snad důležitejší, protože ji využijete i na děti (a na všechny okolo, haha).

Kdybyste měly určit 2 produkty, které v létě na vaši pleť nejvíc používáte, jaké by byly? Dejte mi vědět do komentářů. A užívejte si léto plnými doušky, mé milé.
S láskou, Adela 🙂