Super dlouhotrvající LaSplash rtěnky

20.9. 20171779x

Občas mám ze spoluprácí opravdu radost a občas je bohužel odmítám. Když odmítám, tak se mi produkt buď nelíbí, nebo se mi nehodí, je proti mým zásadám, nelíbí se mi podmínky. Když jsem ovšem dostala nabídku vyzkoušet rtěnky od LaSplash z e-shopu pinkot.cz, měla jsem opravdu velikou radost. Jsem vždycky moc šťastná, když můžu vyzkoušet něco, co ještě neznám a tahle firma mě nadchla hned na začátku. A proč? Vznikla v USA v roce kdy jsem se narodila, ale hlavně, netestuje na zvířatech a u rtěnek mají opravdu obrovský výběr odstínů a barev!

Spolupráci jsem tedy s radostí přijala! Vybrala jsem si 3 odstíny. 2 vysoce pigmentované rtěnky z edice Lip Couture a jeden z lesků Sinfully Angelic. A jak to dopadlo? Abych pravdu řekla, nikdy jsem nic podobného nezkusila…

Odstíny jsem vybírala tak, aby byly jiné, než co běžně nosím. Zvolila jsem tedy levandulovou, zářivě růžovou a lesk, který má krásnou jemnou a narůžovělou nude barvičku.

Všechny co mám jsou ultra pigmentované a tak nějak předpokládám, že to u ostatních nebude jinak. Ale pojďme se na to podívat postupně…

1. Balení– Když jsem otevřela krabičky prvních dvou rtěnek (Lip Couture), obaly na mě působily docela levně. Ten plast a zlatá barva mě nějak bil do očí. O dost lepší byl obal u lesku Sinfully Angelic. Zlatou barvu zde u vršku nahradila rosegold a vypadá mnohem elegantněji. Navíc na horní části má kamínek, takže balení je opravdu šmrncovní.

2. Konzistence- Ať už se dívám na lesk či na rtěnky, obojí mají poměrně hustou konzistenci. Ani rtěnky ani lesk ale nejsou tahavé ani lepivé, ale právě kvůli hustotě a té obrovské pigmentaci je lepší s nimi zacházet opatrněj.

3. Aplikace- Rtěnky mají úzké válcovité aplikátory, kterými je potřeba při nanášení párkrát produkt nabrat. Není to žádná velká hitparáda, ale ani propadák. Naproti tomu lesk má aplikátor propracovanější. Nabere mnohem více produktu, navíc je i trochu ohnutý a líp sedne na tvar rtů. Myslím, že by aplikátory nebylo na škodu prohodit, protože více produktu osobně upřednostňuji u rtěnek, než u tohoto lesku.

4. Pohodlí na rtech- Abych pravdu řekla, na rtech mi na začátku nebyl příjemný ani lesk, ani rtěnky. Nevysušují, ale tím jak jsou rtěnky husté, pigmentované a hlavně matné, jdou na rtech prostě ze začátku cítit. Musím ovšem říci, že po úplném zaschnutí rtěnky (což může trvat i přes půl hodiny) potom ani nevím, že ji na sobě mám. A pro eliminaci pocitu zaplácnutých rtů u lesku doporučuji nanášet opravdu teňounkou vrstvu otřeným aplikátorem.

5. Výdrž- Neskutečná. Rtěnky po zaschnutí vydrží opravdu hodně. Co je ovšem nutné podotknou je to, že nedoporučuju rtěnku zbytečně přetírat. Kvůli své hustotě může na rtech začít dělat žmolky a viditelné vrásky, což potom opravdu nevypadá hezky.

6. Odstíny- Jak jsem již zmiňovala na začátku článku, vybrala jsem si tři odstíny. První, tekutá rtěnka Lip Couture- odstín Rose Garden, je takový lehce fialový, až levandulový.

Druhou rtěnku mám v odstínu Lollipop. Je to taková klasická sytá barbie růžová. Pro některé je tato barva na rty možná trošku moc, ale mně se moc líbí a nosím jí ráda k různým decentním outfitům. Hezky je rozzáří!

Poslední lesk na rty Sinfully Angelic- v odstínu Afriel. Je hodně světlá a nude barva pro každodenní nošení, k čemukoliv.

7. Celkový dojem- Na začátku nic moc, ale když jsem jim dala více času zjistila jsem, že jsou skvělé. Rozhodně pokud hledáte rtěnku, kterou nemusíte kontrolovat každou půl hodinu… rtěnku která drží, nerozmazává se, nerozpíjí se, neobtiskává se (rtěnky, lesk samozřejmě rozmáznete), tak rtěnky od LaSplash jsou ty pravé!

Pokud vás rtěnky zaujaly, určitě se podívejte sem, na ostatní odstíny a na ten super výběr!

Já se zase brzy ozvu! S láskou, Adela 🙂