Happy Mary, happy Adela!

2.6. 2017 (Aktualizováno: 10.6. 2017)3180x

Vsadím se, že pokud o mně něco víte, tak je to to, že miluju květiny a kosmetiku. Přírodní kosmetiku, netestovanou na zvířatech, vegan, voňavou kosmetiku. Když se tyto věci spojí dohromady a přidá se minimalismus-> kosmetický minimalismus a kosmetické vrstvení, tak wooooow! Jsem unešená, musím vám o tom napsat a musíte to taky zkusit!

Jejich nabídka produktů není veliká, což vystihuje ten kosmetický minimalismus… Všechno je to o tom, že Happy Mary produkty se dají používat různě. Víc informací se dozvíte tady, je to velmi zajímavé!

Ale teď už k samotným produktům…

Domů mi přišel nádherně zabalený balíček, jak pro princeznu! Všude byly růže a mé oblíbené barvy… růžová a bílá. Všechno to vypadalo tak krásně, něžně a čistě! Největší okouzlení ovšem přišlo, když jsem začala otevírat kalíšky a vonět tu nádheru! Uvnitř některých krémů se skrývá taková ta plná vůně růží, ne ta syntetická, ale ta dokonalá, co ji můžete cítit z okvetních listů růží doma na zahradě… U tonika mě okouzlila zvlášní, pro mě neidentifikovatelná vůně, ve které jsem cítila med (který tam není, haha) a různé květy…

Vyzkoušela jsem dohromady 5 produktů, což jsou téměř všechny produkty, které Mary prodává.  (Ale pozor, právě se testuje nový a věřím, že to bude taky pecka!). A kdybych měla vybrat, který jsem si oblíbila nejvíc, bude to v pořadí 1) tonikum 2) rúžový pleťový krém 3) růžový krém na ruce 4) čistící pleťový balzám 5) jemný pleťový balzám

Květinové pleťové tonikum (vegan!) je taková moje rozmazlovačka. Jak už jsem psala výš, tak má naprosto jedinečnou vůni, která se oravdu nedá blíž popsat. Používám ho na dočištění po odlíčení a před krémem. Buď nanesu na tampónek, nebo aplikuju přímo pomocí rozprašovače na obličej.

Růžový pleťový krém (vegan!) je nádherně lehký a výživný krém. Na pleti je velice příjemný a přesto že je na můj vkus trošku mastnější, vůbec to mojí pleti nevadí, ba naopak. Většinou se každý měsíc před menstruací osypu, ale při používání tohoto krému tyto hormonální výkyvy na pleti tolik vidět nešly. Pleť je po něm krásně rozzářená a vyživená, za mě 10 bodů z 10!

Krém na ruce (vegan!). Nevím jak ostatní ženy, ale já u sebe potřebuju mít vždy nějaký krém na ruce. Doma jich mám opravdu hodně a tenhle se zařadil mezi mé oblíbené hodně rychle. Nezanechává žádnou matnou stopu, ale hezky rychle se vsákne. Mám ho v koupelně nad umyvadlem a mažu se s ním vždy, než jdu spát… voní tak hezky jemně po růžích, podobně jako růžový krém zmiňovaný výš, tudíž to k sobě hezky ladí.

Čistící pleťový balzám  jsem si chvíli pletla s jemným pleťovým balzámem. (Oba dva jsou 100% přírodní, ovšem kvůli obsahu včelího vosku nejsou vegan). Čistítko, jak tomu Mary říká, je odličovací přípravek, který je v tužší krémové formě. Já ho používám na oblast očí. Hezky líčení rozpustí a pak se jenom přetře tampónkem s vodou, případně s tonikem. Na celý obličej jsou na můj vkus oba balzámy dost mastné. Takže čistítkem odličuji jen oči a jemný pleťový balzám používám na rty, případně na hodně suché místečka, například nehtovou kůžičku.

Na každém výrobku máte nalepen datum výroby a na produktu je napsáno, za jak dlouho by se měl výrobek od vyrobení spotřebovat. Myslím, že téměř vždy se jedná o dobu 6 měsíců, jelikož se jedná o opravdu přírodní kosmetiku, která se později po datu spotřeby může zkazit.

Za mě osobně je tato kosmetika opravdu objev roku! Kosmetický minimalismus a vrstvení se mi prostě opravdu zamlouvá! A abyste i vy mohli kosmetiku vyzkoušet, zkuste štěstí v soutěži. Soutěžíme o dva balíčky. Jednoho výherce vylosuji z komentářů tady a druhého na instagramu. Pro zapojení do soutěže zanechejte pod článkem komentář, ve kterém mi nechejte svůj mail, na který bych vás v případě výhry informovala. Pro bližsí informace o soutěžení na instagramu najděte na mém profilu adela_ko fotku s touto kosmetikou a tam se dočtete víc.

Soutěží se s vámi pro tentokrát loučím. Moc děkuji Mary za její skvělou kosmetiku, vám za čtení mého blogu a nezapomeňte nechat dole komentář 🙂 Výherce vylosuji přesně za týden, takže 10.6.!

Krásné dny, Adela!