Přírodní rozjasnění? Ano prosím! :)

5.6. 20182637x

Rozjasňovače, ty malé zázraky, které dokáží změnit váš make-up look během pár sekund. Jsou tekuté, tuhé, nebo třeba v prášku a mají naprosto neuvěřitelné využití. A že ještě doma žádný rozjasňovač nemáte? Veliká chyba! Protože ho nemusíte používat, jen když si chcete udělat ten extra výrazný, instagramový make-up, zkuste to se mnou i jinak…

No a abych vám mohla poradit, jak pracovat s konkrétními rozjasňovači, z www.folly.cz mi poslali na vyzkoušení tyto 4. Každý úplně jiný.

Jak jsem již zmiňovala v začátku článku, rozjasňovač je skvěle využitelný. Nejenom, že s ním můžete dotáhnout váš make-up k dokonalosti tím, že jej nanesete na vyvýšená místa obličeje, čímž do své tváře dostanete více života a šťavnatosti. Tekutý rozjasňovač můžete například použít pod make-up (na místa, která chcete projasnit, například kruhy pod očima,…), můžete jej také přimíchat do podkladové báze. Ostatní rozjasňovače můžete použít místo očních stínů, poťupkat s nimi rtěnku/lesk, nebo je použít kdekoliv na těle (klícní kosti a hrudník vypadá skvěle), když jdete třeba na nějaký večírek.

Tak třeba tento krémový od Lavery, v odstínu Golden Shine 03. Na léto je jak dělaný, protože má nádherný zlatavý odstín. Voní jako ostatní produkty od Lavery, tak svěže citrónově, jo a je vegan! Nemá v sobě žádné velké třpytivé částečky, ale je opravdu jemný. To ovšem neznamená, že je neviditelný. Udělá naprosto kouzelně a jemně lesklou pleť, tohle je zrovna ten případ, který bych si nejraděj natřela na celé tělo! Je tak nádherný a tak příjemný! A TIP pro vás- zkuste rozjasňovač navrstvit, můžete tak z jemného rozjasnění udělat mnohem větší.

A tenhle? (V odkazu ho najdete v ekologickém, papírovém obalu 🙂…) Vlastně, budu k vám upřímná, nejedná se o rozjasňovač, ale o klasický oční stín od PuroBIO. A to je další TIP pro vás. To je to, co na pudrových rozjasňovačích miluju! Dají se použít i jako stíny (a naopak, stíny jako rozjasňovače). Protože se jedná o stín, je opravdu perfektně pigmentovaný. Jak to říct jinak, tak, aby jste to správně pochopili… Je to prostě naprostá třpytivá bomba!!! Ideální na večer, na party, na plesy, no vlastně na cokoliv a pro ty z vás, co jako já, rozjasnění a třpyt milují! Mimochodem, opět se jedná o zlatavý odstín (pro teplejší barvy pleti).

Další rozjasňovač už není do zlatova, ale je takový narůžovělý. Jedná se o tento od Sante, který má 5 růžových ostínů- výhoda, můžete jej použít i jako velmi variabilní oční stíny pomocí menšího štětečku. Vypadá moc krásně i přes tvářenku. U tohoto rozjasňovače opět nečekejte žádný extry třyp, vytvoří opravdu jemný a velmi přirozený (a krásný) finish.

No a nakonec, rozjasňovač opět od Sante, také narůžovělý, ale v tekuté variantě. Ten je láska! Ten mě osobně baví asi nejvíc. Jednak asi díky tomu jak se aplikuje (natřete aplikátorem na dané místo a prsty rozťupkáte), a hlavně asi proto, protože prostě vypadá perfektně. Musíte jen dát pozor, aby vám po aplikaci nezaschl a nevytvořily se na obličeji čáry, opravdu ho musíte na daném místě rozťupkat do ztracena… Na fotce výš můžete vidět jak vypadá rozjasňovač bez ‚rozťupkání‘ a bez rozmazání. Je to prostě síla. Ráda si s ním dělám takové silnější projasnění ve vnitřním koutku oka a je to pecka. Mimochodem, vypadá moc krásně i na rtech! A navíc je za perfektní cenu- 139 Kč, no ne?

Rozjasňovačů se určitě nebojte a pohrajte si s něma, věřte mi, že letos (a ještě navíc v létě), s nimi nešlápnete vedle. No a tady máte navíc na výběr z několika opravdu kvalitních a PŘÍRODNÍCH! Juuhuuu!